ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kasia Cichopek POMOŻE WYCHOWAĆ CÓRKĘ Anny Muchy!

Kasia Cichopek POMOŻE WYCHOWAĆ CÓRKĘ Anny Muchy!

26.12.2011, godz. 19:00
Anna Mucha, Katarzyna Cichopek
Anna Mucha i Katarzyna Cichopek przyjaciółkami są także poza planem "M jak miłość" foto:

Anna Mucha (31 l.) powoli poznaje uroki macierzyństwa - niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko Stefanię (1 mies.). I choć wychowanie szkraba to niełatwa sprawa, aktorka może zawsze liczyć na pomoc swojej dobrej koleżanki z serialu "M jak miłość" Katarzyny Cichopek (29 l.).

Mucha powoli wraca do medialnej rzeczywistości. W wigilijny poranek była gościem programu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o tym, jak daje sobie radę w roli mamy. - Mała jest aniołem. Śpi, pozwala mi na różne rzeczy. Chowa się zdrowo - mówiła rozpromieniona Ania. - Za każdym razem, jak widzę małą, to mam ją ochotę wytarmosić, więc nie rwę się, by szybciej wracać do pracy i możemy się skupić na sobie.

Na razie Ania radzi sobie z sytuacją jak widać całkiem nieźle, ale jeśli pojawią się jakieś problemy, to może liczyć na pomoc koleżanki po fachu, Kasi Cichopek. - Z Anną jesteśmy w stałym kontakcie - zapewniła "Super Express" Kasia.

Cichopek nie tylko sama jest mamą Adasia (2 l.), ale również autorką bestselerowej książki i programu "Sexy Mama".

- Program pokazuje że każda mama, niezależnie od wieku czy liczby dzieci, może odzyskać pewność siebie, kobiecość i poczuć się pełnowartościową kobietą. Najważ- niejsza jest przemiana, jaką przechodzą uczestniczki, zarówno fizyczna, jak i mentalna. Jest to dowód na to, że każda kobieta może tego dokonać - tłumaczyła nam swoją misję Cichopek.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: