ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ciężarna Lindsay Lohan pobita przez partnera na plaży [WIDEO]

Ciężarna Lindsay Lohan pobita przez partnera na plaży [WIDEO]

07.08.2016, godz. 12:15
Lindsay Lohan pobita przez partnera na plaży
foto: Twitter

Lindsay Lohan jest w ciąży - takie informacje obiegły internet kilka tygodni temu. Aktorka związana jest z młodszym o 8 lat rosyjskim milionerem Egorem Tabarasowem. Niestety ostatnio sporą sensację wywołało kolejne wydarzenie z życia pary. Tym razem nie były to dobre wieści. Przypadkowy świadek przyłapał Egora na biciu swej ukochanej na plaży, na greckiej wyspie Mykonos. Bójka pary została nagrana

Lindsay Lohan została pobita przez narzeczonego na greckiej plaży. Informacja ta jest tym bardziej szokująca, że kilka tygodni temu donoszono o tym, że aktorka jest w ciąży z rosyjskim milionerem Egorem Tabarasowem. Niestety, w narzeczeństwie nie układa się najlepiej  już od dawna - Rosjanin podobno regularnie znęca się nad Lindsay.

Aktorka jakiś czas temu wyznała w mediach, że zdała sobie sprawę, że w dobrym związku żadna z osób nie powinna znęcać się nad drugą. Młodszy o 8 lat od aktorki Rosjanin najwyraźniej tak nie uważa. Bije (i podobno zdradza - jak uważa sama zainteresowana) partnerkę, a ta podobno spodziewa się jego dziecka.

Lindsay i Egor jednak dalej są razem. Teraz odpoczywali na greckiej wyspie Mykonos, gdzie doszło do nieprzyjemnego zajścia. Lindsay zabrała telefon Egorowi, a gdy nie chciała mu go oddać, ten wykręcił jej ręce. Całe zajście sfilmował jeden z przechodniów.

ZOBACZ: Lindsay Lohan po pobiciu przez narzeczonego: "Boję się, że mnie zabije"

Współczujemy Lindsay.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: