ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Co Popek zrobi z pieniędzmi od Kuby Wojweódzkiego? "Połowa pójdzie na..."

Co Popek zrobi z pieniędzmi od Kuby Wojweódzkiego? "Połowa pójdzie na..."

23.11.2016, godz. 14:50

Popek Monster to kontrowersyjny raper, który gościł wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego. Do tej pory muzyka nie udało się zaprosić ze względu na wygórowaną stawkę, której sobie zażyczył za występ w show. Panowie jednak się dogadali i Popek ostatecznie pojawił się u Wojewódzkiego. Co Król zrobi z pieniędzmi zarobionymi w programie?

Fani Popka chcieli zobaczyć go na kanapie u Kuby Wojewódzkiego już w zeszłym sezonie. Niestety okazało się, że produkcji nie stać na występ kontrowersyjnego muzyka. - Wszystkich którzy prosili o zaproszenie Popka informuje, ze manager artysty postawił warunki, których nie jest w stanie spełnić żaden program telewizyjny w tym kraju - napisał Wojewódzki na swoim Facebooku jakiś czas temu. - Nie stać tego pana na króla Albanii. TVN teraz cienko przędzie - skomentował wówczas sytuację muzyk.

Minęło jednak parę miesięcy i okazało się, że Popek jednak wystąpi w show. Nie wiadomo, czy producent poszedł Popkowi na rękę, czy może Król Albanii obniżył stawkę. Do spotkania w studiu doszło i celebryta otrzyma wkrótce honorarium. Już zapowiedział na co wyda zarobione w kilka godzin pieniądze. Jeśli myślicie, że kupi sobie kolejne sportowe auto, albo wyda kasę na inne przyjemności, to się grubo mylicie.

W opublikowanym na YouTube filmie, Popek wyznaje na co przeznaczy wynagrodzenie. - Pieniądze z Kuby Wojewódzkiego, które dostaliśmy, przeznaczamy na cele charytatywne. Połowa pieniędzy pójdzie na dom dziecka w Bydgoszczy - wyznaje muzyk. - A połowa pieniążków idzie do Państwowego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego W Płocku - zapowiedział Popek. To miło z jego strony. Być może Popek został filantropem po występie u Kuby jego trenera Marcina "Różala" Różalskiego, który dał się pobić dziennikarzowi za 100 tysięcy złotych przeznaczonych na cele charytatywne.

Zobacz: Popek odwiedził niepełnosprawnego fana. Muzyk prosi o wsparcie [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: