ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Colin Farrell ZAKAZAŁ Alicji Bachledzie-Curuś przyjazdu do Polski?

Colin Farrell ZAKAZAŁ Alicji Bachledzie-Curuś przyjazdu do Polski?

28.07.2016, godz. 11:17
Alicja Bachleda-Curuś
foto: © AKPA

Alicja Bachleda-Curuś kilka lat temu rozstała się z Colinem Farellem, ojcem jej dziecka. Aktorka kupiła apartament w Krakowie, chciała spędzać z synem więcej czasu w Polsce. Ale okazuje się, że Colin zabrania jej przyjazdu do Polski!

Alicja Bachleda-Curuś ma syna z hollywoodzkim aktorem, Colinem Farellem. Para rozstała się już kilka lat temu i pozostaje w dobrych stosunkach. Colin płaci Alicji ogromne alimenty na syna w wysokości 100 tysięcy złotych! Jak się okazuje, postawił jej jednak kilka warunków.

Według tabloidów Alicja nie może wejść w nowy związek ani wrócić do Polski. Aktorka jakiś czas temu kupiła apartament w Krakowie, chciała spędzać z synem więcej czasu w Polsce. Colin się na to nie zgadza! Nie chce, żeby jego syn dorastał w Polsce.

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że aktorka zbliżyła się do Mikołaja Roznerskiego. Para pracowała razem na planie filmu. Nie wiadomo, ile jest prawdy w tych plotkach. Czy Colin pozwoli Alicji związać się z kimś innym w Polsce, skoro obawia się, że straci wpływ na wychowanie syna?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: