ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Ani Przybylskiej została modelką w rocznicę śmierci mamy [ZDJĘCIA]

Córka Ani Przybylskiej została modelką w rocznicę śmierci mamy [ZDJĘCIA]

08.10.2016, godz. 05:00
OLIWIA BIENIUK W KAMPANII RESERVED
OLIWIA BIENIUK W KAMPANII RESERVED foto:

To był piękny i symboliczny dzień w życiu rodziny Anny Przybylskiej (+36 l.). Córka zmarłej aktorki, Oliwia (14 l.), została modelką w drugą rocznicę śmierci mamy. To właśnie ona nauczyła dziewczynkę stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Dokładnie 5 października wystartowała kampania firmy odzieżowej z jej udziałem. Córka gwiazdy kina i piłkarza Jarka Bieniuka (37 l.) ma dostać za reklamę aż 50 tys. zł.

Ania była dobrą mamą. Sama przebojem weszła do naszego show-biznesu. Bez szkół aktorskich została gwiazdą kina i reklamy. W szczytowych latach kariery mogła liczyć nawet na prawie milion złotych za kampanię promocyjną. W ślady znanej mamy zawsze chciała iść jej córka Oliwia. Zaczęło się od wspólnej, rodzinnej sesji do magazynu "Viva!". Potem panna Bieniuk zaczęła intensywną działalność na portalach społecznościowych. Tam nauczyła się być modelką. Regularnie prezentowała ciuchy, które kupował jej tata. Próbowała też pierwszych amatorskich sesji zdjęciowych z koleżankami. I się opłaciło. Teraz zgłosiła się do niej firma Reserved i zaproponowała promocję ich kolekcji dla nastolatek, które lubią wyrażać swój styl.

Data startu kampanii była symboliczna - 5 października. Dokładnie dwa lata temu zmarła Ania Przybylska. To piękny gest i oddanie przez córkę hołdu mamie.

Co najważniejsze, to wszystko zyskało to szerokie uznanie w kraju. "Ładna czternastolatka, fajne zdjęcia i stylizacja. Jest świeżość, radość i swoboda. Bez zadęcia, ekstrawagancji i przerysowania" - napisała na swoim profilu na Facebooku Dorota Wróblewska, stylistka gwiazd.

Zobacz: Magda Gessler: Nie chcę być babcią!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: