ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Ewy Błaszczyk jednak nie wybudziła się ze śpiączki?

Córka Ewy Błaszczyk jednak nie wybudziła się ze śpiączki?

17.08.2016, godz. 18:04
Ewa Błaszczyk nie traci nadziei na wybudzenie córki ze śpiączki
foto: © AKPA

Dziś media obiegła informacja, że przebywająca od 16 lat w śpiączce córka Ewy Błaszczyk, Ola Janczarska w końcu sie wybudziła. Fundacja Akogo, gdzie przebywa Ola, postanowiła zdementować te doniesienia.

Niestety radosne nowiny, które jako pierwszy podał magazyn "Rewia", okazały się nieprawdą. Córka Ewy Błaszczyk, Ola Janczarska nadal pozostaje w śpiączce, w którą zapadła 16 lat temu po zakrztuszeniu się tabletką. Ostatnio przeszła operację wszczepienia stymulatora mózgu, który spowodował poprawę, ale do całkowitego wybudzenia jak dotąd nie doszło.

Kiedy informacja o wybudzeniu dziewczyny obiegła Polskę, przedstawiciele fundacji Akogo, w której Ola przebywa, postanowili zdementować plotki. - Pani Ewa przebywa obecnie poza granicami naszego kraju, ale jesteśmy w trakcie sporządzenia oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Na ten moment mogę powiedzieć, że to nie jest prawda. Możemy mówić o całkowitym wybudzeniu tylko z medycznego punktu widzenia, nie ma spektakularnej poprawy – powiedziała Anna Krzysztofowicz z fundacji Akogo w rozmowie z portalem gazeta.pl.

Nie traćmy nadziei. Być może już niedługo plotki okażą się prawdą. Życzymy zdrowia Oli!

Zobacz: Monika Kuszyńska wstanie z wózka dzięki Ewie Błaszczyk?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: