ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Ewy Błaszczyk po 16 latach wybudziła się ze śpiączki?

Córka Ewy Błaszczyk po 16 latach wybudziła się ze śpiączki?

17.08.2016, godz. 13:52
Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk foto: Super Express

Córka Ewy Błaszczyk, Ola Janczarska wybudziła się ze śpiączki po 16 latach! Tę informację potwierdziła w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" doktor z kliniki Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala w Olsztynie. Córce Ewy Błaszczyk jakiś czas temu wszczepiono implanty elektryczne do kręgosłupa, które miały pomóc w powolnym wybudzaniu Oli ze śpiączki.

Ewa Błaszczyk 16 lat temu przeżyła wielki dramat. Jej córeczka, wtedy 6-letnia Ola Janczarska zakrztusiła się tabletką i od tego czasu leży w śpiączce. Dziewczyna jakiś czas temu przeszła zabieg wszczepienia symulatora, z pomocą którego ma się wybudzić z tej śpiączki. Ola zaczęła reagować na bodźce zewnętrzne. Monika Barczewska, doktor z kliniki Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala w Olsztynie, w rozmowie z "Rewią" zaznaczyła, że aktualnie możemy mówić o pełnym wybudzeniu. Córka Ewy Błaszczyk co prawda nie ma dużej świadomości, ale reaguje na dźwięki i wodzi wzrokiem.

Sensacyjne doniesienia tygodnika "Rewia" skomentowała fundacja Ewy Błaszczyk Akogo. Jak przyznała Anna Krzysztofowicz z fundacji:Możemy mówić o całkowitym wybudzeniu tylko z medycznego punktu widzenia, nie ma spektakularnej poprawy - powiedziała w rozmowie z gazeta.pl.

Zobacz: Śpiąca córka Ewy Błaszczyk wraca do domu

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: