ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Gessler zostanie gwiazdą Polsatu? Będzie konkurencja dla Kuchennych rewolucji?

Córka Gessler zostanie gwiazdą Polsatu? Będzie konkurencja dla Kuchennych rewolucji?

26.09.2016, godz. 10:30
Lara Gessler
foto:

Magda Gessler jest niekwestionowana królową TVN. Co sezon możemy oglądać ją w co najmniej jednym show stacji. Córka restauratorki Lara, pozostaje w cieniu słynnej mamy. Okazuje się jednak, że niebawem zobaczymy Gesslerównę w programie kulinarnym konkurencji!

- Moja mama jest zwierzęciem medialnym. Świetnie czuje się przed kamerą, świetnie wypada w swoich programach. Ale telewizja to zdecydowanie nie jest moja bajka - mówiła jeszcze rok temu Lara Gessler. Teraz okazuje się, że wystąpi w telewizyjnym show i to jeszcze w konkurencyjnej stacji! Okazuje się, że młoda Gessler stawia warunki. Przede wszystkim chce występować jako ekspert, a nie celebrytka.

Z tego powodu zobaczymy ją niebawem w roli ekspertki w programie Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Jak donosi informator magazynu "Party", Lara zastrzegła, że chce wystąpić tylko w jednym odcinku. Kariera telewizyjna Lary ma jednak szansę się rozkręcić. - Lara dostaje wiele propozycji z różnych stacji. Już niedługo zobaczymy ją w TVN, w show Kuby Wojewódzkiego - mówi Magda Gessler w "Party".

Lara rozmawiała już z Niną Terentiew o własnym programie. - Mam teraz na głowie inne rzeczy niz zastanawianie się nad tym, czy chcę pracować w telewizji - powiedziała młoda Gessler. Obecnie zajmuje się promocja swojej pierwszej książki o gotowaniu. Pójdzie w ślady swojego kuzyna Mateusza Gesslera? Wygryzie swoją mamę? Jak myślicie?

Zobacz: Magda Gessler kibicuje córce z daleka

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: