ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Przybylskiej zagra mamę

Córka Przybylskiej zagra mamę

19.10.2016, godz. 02:00
OLIWIA BIENIUK W KAMPANII RESERVED
OLIWIA BIENIUK W KAMPANII RESERVED foto:

To wspaniała wiadomość. Najwyraźniej Oliwia Bieniuk (14 l.), córka Anny Przybylskiej (+36 l.), ma zamiar iść w ślady swojej wspaniałej mamy. Jak dowiedział się "Super Express", nastolatka dostała propozycję zagrania w filmie o przedwcześnie zmarłej aktorce. Miałaby się wcielić w młodą Anię. - Zdjęcia ruszają w grudniu - mówi nam reżyser Radosław Piwowarski (68 l.).

Oliwia ma już doświadczenie z pracą na planie zdjęciowym. Kilka tygodni temu ruszyła kampania reklamowa jednej ze znanych sieciówek odzieżowych. Jej twarzą została właśnie Oliwia Bieniuk. Dziewczynka świetnie odnalazła się w roli modelki, podobnie jak przed laty jej mama. Dostrzegł to reżyser, który chciałby zobaczyć ją w realizowanym przez siebie filmie w roli młodej Ani. W rozmowie z nami nie chciał zdradzić szczegółów, zapewniając jedynie, że zdjęcia ruszą zimą.

Oliwia nie tylko fizycznie przypomina swoją mamę, ale także ma energię i optymizm, którymi Ania zdobyła serca milionów widzów. Czy sprawdzi się w roli aktorki tak samo jak w roli modelki, przekonamy się już wkrótce. Obraz "Gwiazda" ma trafić na ekrany kin w 2018 roku.

Zobacz: Doda komentuje wyrok sądu w sprawie założonej przez Agnieszkę Szulim

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: