ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Wajdy i Tyszkiewicz o klubie nocnym: "To było przekleństwo mojego życia"

Córka Wajdy i Tyszkiewicz o klubie nocnym: "To było przekleństwo mojego życia"

08.11.2016, godz. 15:07
KAROLINA WAJDA I BEATA TYSZKIEWICZ
KAROLINA WAJDA I BEATA TYSZKIEWICZ foto: AKPA

Karolina Wajda udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła wiele szczegółów ze swego życia. Córka Wajdy i Tyszkiewicz została zapytana między innymi o klub nocny w Warszawie, który przez lata prowadziła. Kobieta przyznała, że nie miała głowy do prowadzenia tego interesu

Karolina Wajda, córka Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy, opowiedziała o swoim życiu w wywiadzie dla Wirtualnej Polski. Córka znanego reżysera i aktorki nie poszła w ślady rodziców. Długo szukała swojego miejsca na ziemi. Spełnienia nie odnalazła w prawie, które studiowała przez kilka lat. W swoim dorosłym życiu próbowała również innych zajęć. Przez kilka lat prowadziła klub nocny. Jednak i ten wybór okazał okazał się pudłem.

- To było przekleństwo mojego życia, bo ja nienawidzę nocnych klubów. Owszem, między 15. a 18. rokiem życia bywałam na dyskotekach, ale potem przestałam, bo ile można? To była chyba jakaś pokuta za niepopełnione jeszcze grzechy. Lubię potańczyć, ale raz na rok, raz na dwa lata mi wystarczy.

Ostatecznie Karolina Wajda wybrała życie na łonie natury w otoczeniu zwierząt. Co ją do tego skłoniło? Miłość do zwierząt.

- Wszystkie zwierzęta uwielbiałam od zawsze, od początku byłam też zafascynowana końmi, a od osiemnastego roku życia zawsze miałam jakiegoś w stajni. Postanowiłam, że zamieszkam na wsi dlatego, żebym nigdy nie musiała sobie odmawiać posiadania kolejnych zwierząt, i ten plan wypełniałam. Natomiast moim życiem zawodowym stało się to od mniej więcej 2007 roku - wyjaśniła Karolina Wajda w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

ZOBACZ: Mroczna tajemnica Wajdy

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: