ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Cygan POMOŻE w karierze synkowi Górniak? Jest deklaracja

Cygan POMOŻE w karierze synkowi Górniak? Jest deklaracja

24.07.2016, godz. 10:22
Edyta Górniak, Allan Górniak Krupa
Edyta Górniak, Allan Górniak Krupa foto:

Często dzieci przejmują talenty po rodzicach, tak stało się w przypadku Edyty Górniak i jej synka Allanka. 12-latek już zaprezentował swoje wokalne umiejętności, o czym w rozmowie z "Super Expressem" opowiadała jego dumna mama. Edyta Górniak przyznała, że zaskoczył ją, gdy zaśpiewał na szkolnym pikniku. Czyżby chłopak chciał zostać gwiazdą estrady? Jeśli tak, to Jacek Cygan jest gotowy mu pomóc w spełnianiu marzeń.

le kiedy na pikniku szkolnym zaśpiewał utwór Adele, zamarłam! Nigdy nie ćwiczył przy mnie, nie pytał o rady. Przyznał się, że śpiewa po kryjomu - wyznała niedawno w "Super Expressie" Edyta Górniak. Piosenkarka do tej pory sądziła, że to gotowanie jest największą pasją jej jedynego synka, a tu taka niespodzianka! Chłopak najwyraźniej ma wiele talentów. Jest jeszcze bardzo młody, ale jeśli zdecyduje się na karierę muzyczną, to jest ktoś, kto mu pomoże w tej trudnej drodze. To Jacek Cygan, znany i ceniony autor tekstów, który napisał dla Górniak niejedną piosenkę. Także tę chyba najbardziej znaną, czyli "To nie ja byłam Ewą".

Pytany przez magazyn "Rewia" Cygan zadeklarował, że jeśli mały Allan zechce rozwijać się muzycznie, to on jako wieloletni znajomy mamy chłopca chętnie pod amu pomocną dłoń, doradzi, pokieruje. - Jeśli Edyta poprosi mnie o przesłuchanie syna i konsultacje w sprawie repertuaru, zrobię to ze względu na naszą długoletnią znajomość - zapowiedział Cygan. To dobrze, młode talenty trzeba rozwijać i pielęgnować. Czego przykładem jest właśnie Edyta Górniak, która sama rozpoczęła karierę jako nastolatka. A dziś jest prawdziwą gwiazdą!

Sprawdź: Szczęśliwa Edyta Górniak: Nie wiedziałam, że mój synek pięknie śpiewa

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: