ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Czterdziestolatek jest w ciężkim stanie!

Czterdziestolatek jest w ciężkim stanie!

09.09.2016, godz. 05:00
ANDRZEJ KOPICZYŃSKI_1PUBL
ANDRZEJ KOPICZYŃSKI foto:

Słynny Czterdziestolatek od kilku miesięcy przebywa w szpitalu. Andrzej Kopiczyński (82 l.) choruje na alzheimera i chociaż wiele osób oraz instytucji zaoferowało pomoc w leczeniu, na razie aktor nie może z niej skorzystać. - Stan Andrzeja jest bardzo ciężki. Nie poznaje ludzi, wciąż nie wie, że jego żona nie żyje. Na razie nie ma mowy o przeniesieniu go do specjalistycznego ośrodka - mówi nam osoba z jego otoczenia.

Po tym jak ukochana żona aktora Monika Dzienisiewicz-Olbrychska (?77 l.) zmarła w czerwcu, serialowy Czterdziestolatek może liczyć tylko na wsparcie swoich przyjaciół. Córka, którą ma ze związku z Ewą Żukowską (70 l.), nie poczuwa się do obowiązku opieki nad chorym ojcem. - Kiedy ojciec był zdrowy, korzystała z jego pomocy, a teraz nie chce ani go odwiedzać, ani o nim rozmawiać - dodaje nasze źródło.

Jednymi z odwiedzających aktora w szpitalu są Daniel Olbrychski (71 l.) i jego małżonka Krystyna Demska-Olbrychska (62 l.) oraz pasierb Rafał Olbrychski (45 l.). W rozmowie z "Super Expressem" zapewniają, że nie przestaną interesować się losem Kopiczyńskiego.

- To koszmarna choroba i każde odwiedziny to dla nas ogromne przeżycie, ale nadal będziemy go odwiedzać. Andrzej nigdy nie zostanie sam. Ma w nas wsparcie, opiekę. To dla nas ktoś bliski, zawsze będziemy mu pomagać - zapewnia nas pani Krystyna.

Dzięki naszym publikacjom jeden z ośrodków na Dolnym Śląsku, który specjalizuje się w opiece nad chorymi na alzheimera, zaoferował chęć pomocy. Niestety, zły stan zdrowia sprawia, że aktor nie może opuścić szpitala.

Zobacz: Maliniak uczy się Biblii na pamięć, bo traci wzrok!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: