ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Czy Cleo ma chłopaka? Piosenkarka zdradziła kilka szczegółów

Czy Cleo ma chłopaka? Piosenkarka zdradziła kilka szczegółów

12.10.2016, godz. 11:46
Cleo z dziką kartą na MTV EMA 2016
foto: © AKPA

Cleo w końcu przyznała, że ma chłopaka? Piosenkarka jest gwiazdą listopadowego wydania magazynu "Cosmopolitan". W obszernym wywiadzie zdradziła kilka szczegółów z życia prywatnego.

Cleo ma chłopaka? To pytanie zadają sobie wszyscy fani urody sławnej Słowianki Donatana. Piosenkarka zazwyczaj nie opowiada o swoim prywatnym życiu. Nigdy nie pojawiła się na ściance w towarzystwie ukochanego. W wywiadzie dla magazynu "Cosmopolitan" zrobiła wyjątek i zdradziła kilka szczegółów z prywatnego życia. Jak się okazuje, w życiu artystki jest pewien mężczyzna. Jaki jest jego status?

- Mam przyjaciela - mówi Joanna. - Trudno zdefiniować nasz związek. Widujemy się raz na dwa, trzy tygodnie. Też jest artystą. Grafikiem. Nasze życie polega na tym, że ciągle gdzieś jeździmy, a to on, a to ja. Nie dotknęła więc nas codzienność, jak pranie i gotowanie... Nasz związek jest pełen muzyki i poezji, bo gdy się spotykamy, jest tylko miłość, nie proza życia.

Cleo przyznała również, że w tym momencie jej życie jest wypełnione szczęściem. Piosenkarka boi się tylko tego, czy taki stan się utrzyma w przyszłości.

ZOBACZ: Cleo przeszła ogromną metamorfozę na okładce znanego magazynu! Ciężko ją rozpoznać...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: