ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mucha i Cichopek już nie są przyjaciółkami

Mucha i Cichopek już nie są przyjaciółkami

11.12.2008, godz. 19:30
Anna Mucha i Katarzyna Cichopek
foto: Brak agencji
To była najbardziej dobrana pod względem aktorskim para (obie są równie drewniane). Jednak Kasia Cichopek i Anna Mucha nie są już przyjaciółkami. Powód? Sukces i... Marcin Hakiel.

W serialu "M jak miłość" Mucha i Cichopek grają dwie przyjaciółki. Były nimi również prywatnie, do niedawna...

Kryzys w tej przyjaźni zaczął się podobno z chwilą, w której Cichopek poznała Marcina Hakiela. Romans z tancerzem sprawił, że miała coraz mniej czasu dla przyjaciółki. Gdy Mucha wyjechała do USA, znajomość urwała się. - Kiedy spotkały się ponownie w programie "Jak oni śpiewają", nie miały już o czym rozmawiać - mówi informator "Na żywo". Podobno na nagraniach dziewczyny wymieniały ze sobą tylko zdania ze scenariuszy, a uściski, które widzowie mogli oglądać w telewizji, były wymuszone.

Wątpliwości, co do losów tej znajomości, nie pozostawiają słowa Muchy z jednego z wywiadów. - Moja prywatność jest dla mnie najcenniejsza i nie będę jej wystawiać na użytek programu jak Gąsowski, Mroczek czy Kasia Cichopek - powiedziała zapytana, dlaczego nie chciała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Jakby była jakaś różnica między tym programem a "Jak oni śpiewają", z którego Mucha odpadła. Naszym zdaniem, oferowane pieniądze były zbyt małe albo propozycja przyszła wówczas, gdy Mucha miała jeszcze nadzieję na aktorską karierę po szkole w USA.

Zdaniem wspólnego znajomego dziewczyn, Mucha jest po prostu zazdrosna. Cichopek nie dość, że odniosła sukces zawodowy, to ma też udane życie osobiste.

Z takiego obrotu spraw musi być zadowolony Marcin Hakiel. Podobno zależało mu na rozluźnieniu znajomości z Muchą, której kontrowersyjne zachowanie mogłoby popsuć wizerunek najbardziej cnotliwej polskiej pary.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: