ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mateusz Damięcki ożenił się z Moniką Krogulską ZDJĘCIA!

Mateusz Damięcki ożenił się z Moniką Krogulską ZDJĘCIA!

25.09.2010, godz. 21:37
Mateusz Damięcki
foto: Brak agencji
Ach, cóż to był za ślub! Amant polskiego kina Mateusz Damięcki (29 l.), po dwóch latach narzeczeństwa pojął za żonę śliczną Monikę Krogulską (27 l.). Aktor ślubował ukochanej miłość i wierność aż po grób w kościele pw. św. Anny w warszawskim Wilanowie.

Mateusz i Monika wzbudzili wielki zachwyt, gdy o godz. 19 pojawili się w XVIII-wiecznym kościółku niedaleko wilanowskiego pałacu. On ubrany w czarny garnitur, ona w białą suknię do ziemi. Byli lekko zdenerwowali, ale uśmiech nie schodził im z twarzy. Z ogromną miłością patrzyli sobie w oczy, gdy składali małżeńską przysięgę. A potem...

Patrz też: Mateusz Damięcki to maminsynek?

Gdy tylko padło sakramentalne "tak" młodzi państwo Damięccy i ich goście udali się na biesiadę w staropolskim stylu. Na wesele z pompą w pobliskiej restauracji "Villa Nouva". Aktor postarał się o wszystko. I nawet fakt, że zapłacił 500 złotych za każdą zaproszoną osobę, wcale nie zepsuł mu humoru. A było prawie 80 osób.

Goście bawili się znakomicie. Nie schodzili z parkietu. No chyba, żeby skosztować wspaniałych pyszności kuchni polskiej, które zagościły na stołach. A trzeba przyznać, że restauracja serwuje prawdziwe rarytasy łechcące najwybredniejsze podniebienia. W menu królują: pasztet z dzika z domowymi marynatami, kaczka po polsku z żurawiną w jabłku i czerwoną kapustą czy wstążki z piersi kurczęcych w sosie ze świeżych borowików z delikatnymi kopytkami. Na deser podawane są natomiast pyszne ciasta i puszysty tort bezowy z kremem pomarańczowym. Goście byli zachwyceni weseliskiem. Zabawa trwała do rana.

A my tam byliśmy, wino i miód piliśmy.

Młodej parze życzymy szczęścia i pomyślności.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: