ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Damy i wieśniaczki - uczestniczka Top Model jedną z gwiazd programu

Damy i wieśniaczki - uczestniczka Top Model jedną z gwiazd programu

04.08.2016, godz. 10:19
Futra (Justyna Pawlicka, Jutro będzie futro)
foto: Facebook

"Damy i wieśniaczki. PL" to nowy program, który wkrótce zobaczymy na antenie telewizji TTV. Weźmie w nim udział sporo znanych nazwisk. Zobaczcie, kto wystąpi w nowym show i o co w nim właściwie chodzi!

"Damy i wieśniaczki. PL" to nowa propozycja stacji TTV. Wezmą w nim udział kobiety z dwóch przeciwnych światów - te, które na co dzień nie mają żadnych problemów finansowych i pławią się w luksusach oraz te, które muszą się wysilić, żeby starczyło im od 1 do 1 każdego miesiąca. Panie na trzy dni zamienią się rolami i będą musiały zmierzyć z życiem, którego nie znają.

"To program, który bawi i wzrusza –  jednym słowem skrojony na miarę dla widzów TTV.  Jestem przekonana, że Damy i wieśniaczki. PL będą hitem jesiennej ramówki"  – powiedziała JastrząbPost.pl Lidia Kazen dyrektor programowa telewizji TTV.

W "Damach i wieśniaczkach. PL" zobaczymy sporo znanych nazwisk. W programie wezmą udział Justyna Pawlicka (którą znamy z "Top Model"), Paula Tumala (była partnerka Marcina Gortata), Anna Szubert (fotografka), Monika Słowiańska.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: