ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Daniel Olbrychski "śpiewa" w rockowym teledysku [WIDEO]

Daniel Olbrychski "śpiewa" w rockowym teledysku [WIDEO]

02.06.2017, godz. 15:45
Daniel Olbrychski śpiewa w rockowym teledysku
Aktor wystąpił w teledysku do piosenki Krzysztofa Zalewskiego foto: PrintScreen YouTube

Gościnny występ Daniela Olbrychskiego w rockowym utworze "Polsko" Krzysztofa Zalewskiego. Jak wypadł jego "śpiew"?

Daniel Olbrychski wystąpił w teledysku Krzysztofa Zalewskiego do rockowego utworu "Polsko". Piosenka pochodzi z najnowszej płyty wokalisty zatytułowanej "Złoto". Jak się okazuje występ Olbrychskiego w klipie do "Polski" nie jest przypadkowy. Aktor często wypowiada się na tematy polityczne. Nie ukrywa swoich poglądów. Po zwycięstwie PiS dołączył do grona niezadowolonych z wyboru suwerena. Innymi słowy Olbrychski nie kryje swojej krytyki wobec aktualnej władzy.

Jak wygląda "śpiew" Olbrychskiego w utworze "Polsko". Właściwie nie jest to śpiew, a krótki fragment recytacji. Dodatkowo w klipie aktor porusza ustami, naśladując śpiew Krzysztofa Zalewskiego. Dlaczego muzyk postanowił nagrać teledysk z Danielem Olbrychskim? Zalewski poinformował, że utwór powstał w odpowiedzi na to, co obecnie dzieje się w naszym kraju. A jak już wspominaliśmy wcześniej, Daniel Olbrychski uwielbia komentować wydarzenia polityczne.

Zazwyczaj piszę o sobie. Rozliczam się ze swoją przeszłością, piszę o sercowych rozterkach albo sposobach na zmianę samopoczucia. Tym razem poniekąd również piszę o sobie (ze wsparciem Michała Wiraszki), bo przecież Polska to również ja. Piosenka jest reakcją na tumult w telewizorach i za oknami. Nikogo nie namawiam do zmiany poglądów, po prostu wyśpiewuję swoje. W klipie znakomity jak zwykle Daniel Olbrychski, którego ekspresja pomaga przebić się słowom przez natłok hałaśliwych gitar.Chylimy czoła przed Panem Danielem i polecamy ku refleksji i uciesze. Czołem!" - napisał Zalewski na swoim Facebooku.

ZOBACZ: Daniel Olbrychski obraża wyborców PiS: "To sekta"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: