ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda bierze "Pitbulla"

Doda bierze "Pitbulla"

29.07.2016, godz. 06:00
Doda bierze Pitbulla
Doda bierze "Pitbulla" foto: Instagram

Ta rola będzie historyczną chwilą polskiego kina! Jak dowiedział się "Super Express", Doda (32 l.) zagra w kolejnej części filmowego hitu "Pitbull". Wokalistka jest już po pierwszych spotkaniach z reżyserem Patrykiem Vegą (39 l.). Zaraz po powrocie z upalnej Majorki Rabczewska ostro bierze się do roboty. Wokalistka do tej pory marzyła o karierze aktorki, teraz jej sen się spełni.

Nakręcony w 2005 roku film "Pitbull" stał się wielkim hitem, a Patryk Vega z miejsca jednym z najbardziej rozchwytywanych reżyserów. W tym roku ukazała się kontynuacja kinowego szlagieru, a zapowiadane są kolejne. Nic dziwnego, że u Vegi chcą grać największe aktorskie nazwiska - m.in. Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Małgorzata Socha (36 l.). Ale zamiast nich wybrał inną seksowną blondynkę. Jak się dowiedzieliśmy, gwiazdą trzeciej części "Pitbulla" będzie nie kto inny jak Doda! Film z udziałem piosenkarki będzie kolejną po "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" częścią filmowego tryptyku.

- Vega chce zacząć zdjęcia do filmu jeszcze w tym roku. Zakontraktował już kilku aktorów, których mogliśmy oglądać już w policyjnej produkcji, m.in. Andrzeja Grabowskiego i Piotra Stramowskiego. Reżyser jest już po kilku spotkaniach z Dodą - mówi nasz informator.

ZOBACZ: Doda doceniona za granicą! Wystąpi na The Daf Bama Music Awards 2016

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: