ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda już w tropikach

Doda już w tropikach

16.12.2007, godz. 17:48
Polacy marzną w grudniowej zawierusze, a najsłynniejsza rozwodząca się para show-biznesu: Doda Rabczewska (23 l.) i jej Radek Majdan (35 l.), grzeje się na tropikalnej wyspie Fidżi.

O romantycznej podróży tych dwojga "Super Express" napisał jako pierwszy. W piątek Doda potwierdziła nasze informacje. "Doleciałam! Tutaj jest przepięknie, czuję się jak w raju... Teraz wiem, co czuła Britney Spears, kiedy tu była... Pozdrawiam i całuję!" - napisała na swojej stronie internetowej.

Tygodniowy pobyt na tej leżącej na Oceanie Spokojnym wyspie kosztuje ok. 6 tysięcy złotych od osoby. Ale dla Dody i Radzia to żadne pieniądze. A być może pod palmami kokosowymi uda im się na nowo rozbudzić w sobie namiętność i naprawić burzliwy związek? Trzymamy za nich kciuki. Choć... amerykańskiej parze Britney Spears (26 l.) i Kevinowi Federline'owi (29 l.) Fidżi nie przyniosło szczęścia. Spędzili tam swój miodowy miesiąc, a już wkrótce potem ich małżeństwo rozleciało się w drzazgi, a oni do dziś zaciekle walczą o majątek i dzieci.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: