ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Doda komentuje ślub Agnieszki Szulim! "Aga ma FETYSZ w postaci moich eks!"

Doda komentuje ślub Agnieszki Szulim! "Aga ma FETYSZ w postaci moich eks!"

01.09.2016, godz. 10:56
Doda komentuje ślub Szulim
foto: Fotomontaż SE.pl

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka odbił sie wielkim echem w całym polskim show-biznesie. Wśród gości młodej pary było wiele gwiazd, w tym dwóch byłych chłopaków Dody. Jak piosenkarka skomentowała tę sytuację?

O animozji Dody do Agnieszki Szulim pisaliśmy nie raz. Ostatnio nabrała na sile, kiedy okazało się, że piosenkarka przegrała proces o pobicie dziennikarki. Na długo wyczekiwanym ślubie Szulim i Woźniaka-Staraka wśród gości pojawili się między innymi dwaj byli ukochani Dody - Nergal i Emil Haidar z nową dziewczyną.

Doda krótko skomentowała cała sytuację. - Skoro Aga ma fetysz w postaci eks Dody, to niech będą oni moim prezentem ślubnym - powiedziała w rozmowie z "Faktem". Obaj panowie przyjaźnią się z Agnieszką Szulim. Adam Darski, czyli Nergal, od dawna jest w dobrych stosunkach z dziennikarką. Z kolei nowa ukochana Emila Haidara pracowała razem z Szulim na planie programu "Na językach".

Myślicie, że Szulim zaprosiła celowo Nergala i Haidara, żeby dopiec Dodzie? A może Rabczewska po prostu zazdrości, że jeszcze nie znalazła tego jedynego?

Zobacz: Smutny wpis byłego męża Szulim w dniu jej ślubu ze Starakiem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: