ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda komentuje wyrok sądu w sprawie założonej przez Agnieszkę Szulim

Doda komentuje wyrok sądu w sprawie założonej przez Agnieszkę Szulim

18.10.2016, godz. 15:08
Doda komentuje wyrok sądu
foto: Fotomontaż AKPA

Wraca konflikt Dody z Agnieszką Szulim (obecnie Woźniak-Starak). Sąd I instancji uniewinnił piosenkarkę w sprawie rzekomego pobicia dziennikarki. Rabczewska nie kryje swojej radości. Doda umieściła na Facebooku wymowny wpis.

Agnieszka Szulim przegrała w sądzie z Dodą. Chodzi o sprawę z 2014 roku. To właśnie wtedy doszło do słownej utarczki między dziennikarką a piosenkarką w toalecie podczas gali "Niegrzeczni 2014". Agnieszka Woźniak-Starak (dawniej Szulim) po zajściu umieściła w internecie zdjęcia podrapanej twarzy. Zbulwersowana dziennikarka postanowiła złożyć pozew przeciwko Rabczewskiej o naruszenie nietykalności cielesnej. Sprawa zakończyła się dopiero teraz. Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i uniewinnił Dodę.

Zadowolona i szczęśliwa Doda pochwaliła się wyrokiem sądu na swoim Facebooku. Swój komentarz na temat sprawy ozdobiła zdjęciem z napisem "Szczerość to drogi dar, więc nie oczekuj jej, od tanich ludzi". Na razie Agnieszka Woźniak-Szulim nie odpowiedziała na tę drobną złośliwość ze strony piosenkarki.

ZOBACZ: Doda wygrała z Szulim? Rabczewska uniewinniona w sądzie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: