ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda - "Niebezpieczna kobieta". Teledysk ze scenami z filmu "Pitbull"

Doda - "Niebezpieczna kobieta". Teledysk ze scenami z filmu "Pitbull"

08.09.2016, godz. 08:41
Doda - Niebezpieczna kobieta
foto: PrintScreen YouTube

"Niebezpieczna kobieta" to nowa piosenka Dody, którą wokalistka nagrała z zespołem Virgin. Do sieci trafił już teledysk. Znajdą się w nim liczne sceny z filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Jak na ich tle wypadła Doda? Oceńcie sami!

Piosenka "Niebezpieczna kobieta" to powrót Dody do zespołu Virgin. To również promocja najnowszego filmu Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", który jest promowany przez najnowszy singiel piosenkarki. Teledysk do utworu "Niebezpieczna kobieta" zaliczył już swoją premierę na YouTube. Jest dosyć długi, ale z pewnością warto obejrzeć go do końca. Nie tylko ze względu  na seksowną wokalistkę. W klipie znajdziemy kilka scen z filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i trzeba przyznać, że fragmenty te rozbudzają ciekawość.

Część scen teledysku "Niebezpieczna kobieta" została nagrana w szczerym polu. Dlaczego? W rozmowie z naszym reporterem Doda wyjaśniła, że teledysk nawiązuje bezpośrednio do fabuły filmu. Scena w zbożu w "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" będzie bardzo istotna.

ZOBACZ: Doda wraca do Vigin - mamy nagranie z planu nowego teledysku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: