ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda o byłych facetach "Cierpią na obsesję na moim punkcie"

Doda o byłych facetach "Cierpią na obsesję na moim punkcie"

03.11.2016, godz. 10:06
Doda pochwaliła się zaproszeniem na Smoleńsk. Fani oburzeni
foto: Super Express

Doda po ostatnich przeżyciach związanych z Emilem Haidarem postanowiła, że zostanie singielką. Uważa jednak, że jej byli partnerzy i arcy-wróg - Agnieszka Szulim mają na jej punkcie obsesję i co chwila starają się jej dopiec. Jak piosenkarka radzi sobie z niechcianym zainteresowaniem?

Konflikt Doda- Agnieszka Szulim ciągnął się jakiś czas. Sprawa trafiła do sądu. Poszło o rzekomą bójkę w toalecie na Gali Niegrzeczni. Po sądowych bataliach sprawę umorzono, a Doda została uniewinniona. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva", piosenkarka wyznała, że nie żałuje publicznej walki z Szulim. - Każdą złotówkę przekażę na cel charytatywny - mówi o zarobionym odszkodowaniu wypłaconym przez żonę milionera. - Myślę, że w tych trudnych chwilach Agnieszkę Woźniak-Starak pocieszać będą moi eks - wyznaje artystka.

- Tylko z kimś się rozstaję, to on staje się przyjacielem Agnieszki. Emil był nawet na jej ślubie. To nie ja mam manię prześladowczą, tylko inni cierpią na obsesję na moim punkcie. Istny fanklub "Doda obsession" - żali się Rabczewska. Rzeczywiście byli partnerzy Dody nie raz pozowali na wspólnych fotkach z prowadzącą Azja Express.Myślicie, że piosenkarka ma rację?

Zobacz: Szulim szuka HAKÓW na Dodę! Co się stało?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: