ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Doda pobiła Szulim. Gwiazdy wstrząśnięte bijatyką w toalecie: "Chamstwo jest chamstwem!"

Doda pobiła Szulim. Gwiazdy wstrząśnięte bijatyką w toalecie: "Chamstwo jest chamstwem!"

13.02.2014, godz. 11:04
Szulim, Piróg, Korwin Piotrowska
foto:

Bójka Dody i Szulim to dziś najgorętszy temat w showbiznesie. Rękoczyny celebrytek w toalecie skomentowały już inne gwiazdy,. Najostrzej, jak zwykle, Karolina Korwin Piotrowska.

Wvzoraj późno w nocy Agnieszka Szulim napisała na Facebooku, że została pobita przez Dodę. Bójka rozpętała się w klubie po gali Niegrzeczni 2014. Wrzuciła też zdjęcia obitej przez piosenkarkę twarzy.

Celebryci od razu stanęli w obronie pobitej Szulim. Michał Piróg, który dobrze zna obie skłócone gwiazdy, stanął po stronie dziennikarki.

- Lubię jedną i drugą ale uważam że ludzie inteligentni powinni posługiwać się słowem a nie pięścią… czasem sam używam pięści ale tylko wtedy kiedy stoję pod murem… sorry tak uważam - ocenił.

Ostrzej bijatykę skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. - Jakieś wątpliwości co do tego, kto jest tutaj jest chamem? i co do tego, że jak zwykle, pozostanie bezkarny? skandal. to jest kurde skandal - oświadczyła i dodała jeszcze w komentarzu pod własnym wpisem: - Chamstwo jest chamstwem. założę się, że zaraz Dodzia wyląduje na okładce jakiejś Vivy albo innej durnej Gali i będzie opowiadała te swoje durnoty. nadal będzie promowana, usprawiedliwiana, będzie nachalnie lansowana, bo chamstwo najlepiej się sprzedaje. nie ma usprawiedliwienia na fizyczną przemoc. nigdy. w żadnym wypadku. straszne - oceniła dziennikarka.

Czytaj więcej: Doda pobiła się z Szulim w toalecie!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: