ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Doda pochwaliła się zaproszeniem na "Smoleńsk". Fani oburzeni

Doda pochwaliła się zaproszeniem na "Smoleńsk". Fani oburzeni

06.09.2016, godz. 13:05
Doda
foto: se.tv

Kilka dni temu Doda pochwaliła się zaproszeniem na przedpremierowy pokaz filmu "Smoleńsk". Tuż pod zdjęciem artystki pojawiło się wiele komentarzy, wyrażających zdziwienie i oburzenie

Doda na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z zaproszeniem na oficjalną premierę "Smoleńska". Post ten wywołał burzliwą dyskusję. Jak się okazuje wiele osób miało żal do artystki za to, że postanowiła wziąć udział w tym wydarzeniu. Co więcej, cała sprawa przybrała wydźwięk polityczny. "Wiedziałem, ze mądrością nie grzeszysz co nie raz swoimi wypowiedziami udowodniałaś. Jednak lizusostwo wobec tych oszołomów z PiS-u to już przejaw czystej głupoty" - to tylko jeden z niepochlebnych komentarzy, których Doda musiała przeczytać wiele. Inni zaczęli zastanawiać się nad spójnością światopoglądową piosenkarki "Sorry Doda, ale najpierw jedziesz w choinkę na kościół, popierasz LGBT, wolne konopie i inne liberalne -lewicowe hasła, a teraz taki zwrot w prawo?". Doda postanowiła zareagować na nagłe oburzenie fanów.

- Będę chodzić na co mam ochotę i komedią jest to, że nie potraficie uszanować innych niż waszych wyborów - odpowiedziała piosenkarka na jeden z komentarzy.

ZOBACZ: Pokaz "Smoleńska". Zaproszona Doda, ale nie MĄŻ jednej z ofiar!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: