ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda pokazuje pupę na Gali Super Expressu [WIDEO]!

Doda pokazuje pupę na Gali Super Expressu [WIDEO]!

24.11.2016, godz. 11:41
Źródło: Paulina Koziejowska

Występ Dody podczas Gali Super Expressu stał się prawdziwą sensacją. A wszystko przez jej skąpy strój i prezydenta Andrzeja Dudę. Zobacz, co wydarzyło się tego wieczoru.

Na uroczystej Gali 25-lecia Super Expressu pojawiło się wiele gwiazd, a także polityków. Tego wieczoru nie zabrakło również Dody, która swoim występem uświetniła całą uroczystość. Wokalistka na tę specjalna okazję założyła czarny, koronkowy kombinezon i króciutką spódniczkę. Poza jej występem jedną z głównych atrakcji wieczoru był wjazd na scenę ogromnego tortu. I w tym momencie piosenkarka zaaranżowała sytuację, o której mówi cały Internet.

Zarządziła, że pierwszy kawałek tortu należy się prezydentowi Andrzejowi Dudzie. I oczywiście sama mu go wręczyła. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej skąpy strój. Internauci od razu wyłapał ten niezwykły moment, a sieć zalała fala komentarzy memów.

Całą sytuację w rozmowie z RMF FM skomentował rzecznik prasowy prezydenta, Marek Magierowski - Pan Prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny, ale myślę, że pani Dorota powinna ubierać się nieco cieplej, bo idą mrozy.

Zobacz: Wdowa po Wajdzie apeluje do Andrzeja Dudy i staje w obronie Romana Polańskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: