ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda przyznała, że jej kreacja podobała się parze prezydenckiej [WIDEO]

Doda przyznała, że jej kreacja podobała się parze prezydenckiej [WIDEO]

30.11.2016, godz. 11:51
Doda, Duda
foto: Super Express TV

Doda jeszcze raz i tym razem ostatecznie tłumaczy się ze swojej kreacji na 25. urodzinach "Super Expressu". W rozmowie z naszym reporterem artystka podkreśliła, że jej strój podobał się parze prezydenckiej.

Doda na 25. urodzinach "Super Expressu" po raz pierwszy na żywo zaprezentowała piosenkę "Kopiuj, wklej". Adrian Nychnerewicz, reporter superexpress.tv, spotkał się z Dorotą Rabczewską podczas nagrań teledysku do drugiego singla z nowej płyty zespołu Virgin. Siedząc w pościeli, Doda zdecydowała się na szczere wyznania. Nie mogło zabraknąć pytania o sławne zdjęcie artystki, na którym podaje kawałek tortu parze prezydenckiej. Po publikacji tej fotografii pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, w których powtarzał się argument o niestosowności stroju do okoliczności. Co na to Doda? Czy jej przeźroczyste leginsy faktycznie nie nadawały się na galę z udziałem prezydenta?

- Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, bo chciałam z czystej serdeczności wręczyć ten tort naszej parze prezydenckiej. Przede wszystkim z grzeczności chciałam wręczyć im ten tort. A to był mój występ i koronkowe leginsy wpisywały się w konwencję tego występu - tłumaczyła artystka.

Doda podkreśliła przy okazji, że uwielbia swoje koronkowe leginsy.

- Mam wrażenie, że parze prezydenckiej również się podobała - stwierdziła Doda.

ZOBACZ: Odmieniona Doda o nowej płycie: "Napisałam cała prawdę, nie licząc się z nikim"

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: