ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda rozczarowana mężczyznami: Nie muszę mieć faceta, mogę KOCHAĆ KOBIETĘ

Doda rozczarowana mężczyznami: Nie muszę mieć faceta, mogę KOCHAĆ KOBIETĘ

20.10.2016, godz. 03:00
DODA MOŻE KOCHAĆ KOBIETY
DODA MOŻE KOCHAĆ KOBIETY foto:

No i stało się. Doda (32 l.) ma dość facetów. Ci, z którymi była do tej pory, zdradzali ją, oszukiwali i ranili. Z rozrzewnieniem wspomina natomiast swoją pierwszą wielką miłość. Przez kilka lat Doda była w związku z inną dziewczyną. U jej boku czuła się naprawdę bezpieczna.

Ostatnie związki Dody dostarczyły jej więcej bólu i łez niż radości. Jej mąż, Radek Majdan (44 l.), zdradzał ją, Nergal (39 l.) wykorzystał jej dobroć, a ostatni narzeczony - Emil, według gwiazdy wolał alkohol od niej. Nic dziwnego, że Doda nie chce dziś myśleć o mężczyznach.

- Wolę, jak moje serce jest ze mną, a nie gdzieś w innych rękach. I tak je każdy rozszarpuje, tnie i rzuca mi pod nogi - wyznała w ostatnim wywiadzie.

Wokalistka, która kilka lat temu otwarcie przyznała, że jest biseksualna, do dziś z wypiekami na twarzy wspomina czas, gdy kilkanaście lat temu była zakochana w dziewczynie.

- To była moja pierwsza narzeczona, oświadczyła mi się w parku Łazienkowskim. To było romantyczne. Czemu nie jestem teraz z dziewczyną? Nie analizowałam tego, po prostu odkochałam się po kilku latach i zakochałam się w mężczyźnie. I tak już zostało. Już później żadna inna dziewczyna nie wpadła mi w oko - wyznaje Doda w wywiadzie dla Przembitni.pl.

Artystka nie wyklucza jednak ponownego związku z kobietą. Dla niej miłość po prostu nie zna płci.

- Nie zastanawiam się nad tym. Po prostu płynę na fali namiętności. Miłość w życiu jest najważniejsza, nieważne, jakie formy przybiera - mówi stanowczo i z wyraźną nadzieją.

Zobacz: Idol wraca po 12 latach. Kiedy castingi?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: