ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda SZCZERA jak nigdy: Złamano mi serce. Nie chcę mieć dzieci, bo...

Doda SZCZERA jak nigdy: Złamano mi serce. Nie chcę mieć dzieci, bo...

13.10.2016, godz. 12:57
DODA, dorota rabczewska, natalia hołownia
foto: gala.pl

Doda udzieliła szczerego wywiadu w internetowym programie "Gala studio" Natalii Hołowni. Wokalistka opowiedziała o swoich związkach, wyznała, że dziś nie chce mieć nikogo i nie marzy o dzieciach, a wręcz nie chce ich mieć, bo byłaby złą matką.

Doda ma za sobą burzliwą miłosną przeszłość. Jej związki były intensywne, a potem kończyły się z hukiem. Opowiedziała o nich w programie Natalii Hołowni "Gala studio" dla portalu Gala.pl. - Na razie nie chcę być w żadnym związku. W wieku 32 lat zrozumiałam, że mi jest świetnie, gdy nie jestem w relacji. Jak moje serce jest ze mną, a nie gdzieś w innych rękach i tak je każdy rozszarpuje, tnie i rzuca mi pod nogi - powiedziała Doda.

- Ja nigdy nikogo nie zdradziłam! A czy ja byłam zdradzana? No, to chyba nie trzeba daleko szukać! Tutaj cały czas ktoś kogoś zdradza. W show-biznesie, w życiu, w miłości. Ludzie nie mają kręgosłupa moralnego, nie mają honoru - powiedziała stanowczo.

Związkiem, który zapewne wspomina najlepiej, było małżeństwo z Radkiem Majdanem. Dziś mają dobre relacje. - Mam z nim normalny kontakt. Prawidłowy. No, ja z nim byłam 6 lat. Z jakiegoś powodu, mimo różnych jego wyskoków, wytrwaliśmy - odpowiedziała zapytana o to, czy Radek rzeczywiście jest tak ciepły i dobry jak w programie "Azja Express".

I choć związek Dody z Radkiem trwał 6 lat, nigdy nie zdecydowali się na dziecko. Piosenkarka twierdzi, że żaden z jej partnerów nie był dobrym kandydatem na ojca. Zresztą ona wcale nie zmieniła zdania i... nadal nie chce mieć dzieci. - Z żadnym z moich partnerów nie chciałam mieć dzieci. To były bardzo zwariowane związki. I żadne, które zapewniłyby stabilne i normalne środowisko dla trzeciego człowieka. To musi być dwójka odpowiedzialnych ludzi, która jest na to gotowa. Ja jestem odpowiedzialna za siebie na pewno. Nie chcę mieć dzieci, ponieważ uważam, że unieszczęśliwiłabym tę osobę. Życie, które bym mu zaserwowała, nie byłoby odpowiednie. Dzieci powinny mieć osoby, które są w stanie oddać się w pełni, 24 godziny godziny temu dziecku. To nie jest zabawka, to nie jest szczeniak, to nie jest chimera na chwilę. To jest ciężka praca matki na cały etat. Do końca życia. Ja jako artystka nie byłabym w stanie tego zrobić - wyznała szczerze Doda.

Zobacz: ZASKAKUJĄCE słowa Maryli Rodowicz o Dodzie!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: