ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda szuka męża na portalu randkowym!

Doda szuka męża na portalu randkowym!

18.08.2016, godz. 02:00
DODA, DOROTA RABCZEWSKA_1PUBL
DODA, DOROTA RABCZEWSKA foto:

Doda (32 l.) szuka nowej miłości! Po kilku nieudanych związkach postanowiła dokładniej prześwietlić kandydatów. W tym celu zarejestrowała się na elitarnym profilu randkowym. - Wszystko, co mam, oddałabym za prawdziwą miłość - powtarza Doda.

Kiedy trafiliśmy na jej profil w serwisie randkowym, przecieraliśmy oczy ze zdziwienia. Okazuje się, że tak atrakcyjna i sławna osoba ma poważne problemy ze znalezieniem prawdziwej miłości. Zarejestrowała się na portalu Happn, przeznaczonym dla ludzi nieśmiałych bądź takich, którzy nie chcą się afiszować ze swoim miłosnym problemem. Teraz na swoim smartfonie przesuwa palcem raz w lewo, raz w prawo i klika na mężczyzn, którzy jej się podobają. Jeśli dobrze jej się z kimś rozmawia, umawia się wtedy na randkę. Dzięki specjalnej aplikacji może również dowiedzieć się, czy dana osoba jest w pobliżu. Wtedy można przyjrzeć się delikwentowi, zanim pojawi się na oficjalnej randce.

Doda nie ma zbyt wygórowanych wymagań odnośnie do faceta. Liczy bowiem na: białe zęby, poczucie humoru, wysportowaną sylwetkę i wierność. Sama niejednokrotnie podkreślała jednak, że to szukanie igły w stogu siana. - Kobieta, która chce mieć dzieci, musi mieć najpierw odpowiedzialnego mężczyznę, z którym będzie mogła je mieć. A o takich ciężko - wzdycha Doda.

Pierwszą wielką miłością Dody był piłkarz Radek Majdan (44 l.). Przez trzy lata byli nawet małżeństwem. Potem u jej boku pojawili się: wokalista Nergal (39 l.), tancerz Błażej Szychowski (35 l.) oraz biznesmen Emil Haidar (35 l.).

Zobacz: Doda spotkała ZBOCZEŃCA! "Pan z opuszczonymi do kolan spodniami onanizuje się, patrząc mi głęboko w oczy... Mała rzecz, a cieszy!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: