ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda w bikini pozazdrościła Rozenek? Piosenkarka zbiera lajki

Doda w bikini pozazdrościła Rozenek? Piosenkarka zbiera lajki

10.08.2017, godz. 13:08
Małgorzata Rozenek w bikini przed lustrem
Rozenek od jakiegoś czasu chętnie udostępnia swoje zdjęcia w bikini foto: Instagram

Doda chwali się zdjęciem w bikini i "idzie na rekord" w zbieraniu lajków. Dziwnym zbiegiem okoliczności zdjęcie to przypomina zdjęcie Małgorzaty Roznek, która od jakiegoś czasu specjalizuje się w robieniu selfie przed lustrami. Która z celebrytek wygląda lepiej w bikini?

Doda bierze przykład z Rozenek i też robi sobie sexy zdjęcia w bikini przed lustrem. Takie właśnie zdjęcie znajdziemy na Facebooku oraz Instagramie wokalistki. Na tym pierwszym portalu dała do zrozumienia fanom, że "idzie na rekord", a jej celem jest zebranie ponad 10 tys. lajków. Cel został osiągnięty z nawiązką, bo zdjęcie Dody w bikini polubiono ponad 16 tys. razy. Internauci w zamieszczonym przez artystkę poście dopatrzyli się analogii do Instagrama Małgorzaty Rozenek, na którym aktualna żona Majdana umieszcza wiele roznegliżowanych fotek.

- Dorota. Jesteś mądra ładna po co to. Zachowujesz się jak Rozenek. Ponownie pytam po Co??? - dopytuje jeden z internautów

Jak do tej pory pojedynek na zdjęcia w bikini przed lustrem wygrywa Małgorzata Majdan-Rozenek. Na jej koncie znajdziemy takich fotografii zdecydowanie więcej, o czym możecie przekonać się na własne oczy w galerii zdjęć powyżej tego artykułu. Trzeba jednak przyznać, że zarówno była jak i aktualna żona Majdana mają świetne ciała.

Miss Bum Bum w Brazylii - kandydatki do tytułu najpiękniejszych pośladków 2017 roku

Małgorzata Rozenek o PIERWSZYM RAZIE: To jeden z najbardziej wzruszających momentów

Projekt Lady 2: Małgorzata Rozenek poucza uczestniczki, jak rozwiązywać konflikty, a sama...

Źródło: NOWA TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: