ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Doda w "Kopiuj, wklej" śpiewa o Majdanie? Tajemniczy przekaz nowej piosenki Dody?

Doda w "Kopiuj, wklej" śpiewa o Majdanie? Tajemniczy przekaz nowej piosenki Dody?

25.11.2016, godz. 12:14
Doda na urodzinach Super Expressu
foto: © AKPA

Doda w nowej piosence "Kopiuj, wklej" wspomina związek z Majdanem? Wokalistka zaśpiewała utwór po raz pierwszy na żywo na 25. urodzinach "Super Expressu". Po przeanalizowaniu tekstu można dojść do wniosku, że Doda śpiewa o... Majdanie!

"Kopiuj, wklej" to drugi singiel z nowej płyty zespołu Virgin. Przypomnijmy, że Doda wróciła do współpracy z Virgin po 10 latach przerwy. 10 listopada ukazał się album "Choni", który promowany jest między innymi przez piosenkę "Kopiuj, wklej". Jest to sentymentalna ballada rockowa, która po raz pierwszy publicznie została wykonana na 25. urodzinach "Super Expressu". W wykonanie utworu Doda włożyła wiele emocji. O czym jest piosenka "Kopiuj, wklej"? Czas przyjrzeć się tekstowi!

Doda w nowej piosence "Kopiuj, wklej" śpiewa o Majdanie?

Podmiotem utworu "Kopiuj, wklej" bez dwóch zdań jest kobieta, która przeżyła rozstanie i teraz obserwuje, jak jej były ukochany układa sobie życie z nową partnerką. Taką sytuację można odnieść do wielu kobiet. Doskonale wiadomo, że Doda również kilkukrotnie przeżywała bolesne rozstania. Wsłuchując się w tekst "Kopiuj, wklej" - "Zabierz ją gdziekolwiek,/ byle nie w miejsca gdzie/ nasze rodziło się,/ nasze spełniało się,/ nie patrzę, nie chcę" - możemy bez wątpienia stwierdzić, że bohaterka ballady nie ma żalu do byłego ukochanego. Podobnie jest w przypadku Dody. Majdan to jedyny były partner, z którym Dorota Rabczewska ma poprawne relacje. Ostatnio piosenkarka wspomniała byłego męża, umieszczając na Facebooku wspólne zdjęcie z czasów, gdy byli parą. Czy wysyp informacji medialnych o związku Majdana z Małgorzatą Rozenek sprawia Dodzie ból? Z pewnością każdy w takiej sytuacji może odczuwać lekki dyskomfort. Przypomnijmy, że w jednym z ostatnich wywiadów Majdan wyraził chęć zostania ojcem. Sportowiec marzy o tym, aby Małgorzata Rozenek urodziła mu córkę. Co ciekawe, wzmiankę o córce znajdziemy również w tekście "Kopiuj, wklej".

Czyli tak łatwo było zastąpić w sercu wielkie słowa
Po co to było?
Skoro recepta jest gotowa...
Nasze imię pewnie córce dasz
Skoro nasze łóżko mama Jej już zna

Nie można powiedzieć, że "Kopiuj, wklej" to w 100 procentach piosenka o Majdanie. Bez wątpienia jednak jest to utwór przepełniony emocjami, które Doda potrafi doskonale przekazać. O tym, czy czerpie przy tym z własnych doświadczeń, możemy się tylko domyślać.

ZOBACZ: Doda o byłych facetach "Cierpią na obsesję na moim punkcie"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: