ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Doda wraca do Vigin - mamy nagranie z planu nowego teledysku

Doda wraca do Vigin - mamy nagranie z planu nowego teledysku

30.08.2016, godz. 12:00
Doda o swoich lękach
foto: © AKPA

Nowy teledysk Dody i zespołu Virgin jest już prawie gotowy. Wokalistka ma za sobą pierwsze zdjęcia do klipu. W przygotowaniach nowego nagrania towarzyszyliśmy jej z kamerą. Jak prezentuje się Doda na planie teledysku do piosenki "Niebezpieczne kobiety"? Mamy wideo z planu!

Doda po 10 latach wróciła do zespołu Virgin. To właśnie z nim nagrała piosenkę "Niebezpieczne kobiety", która przy okazji promuje najnowszy film Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Teraz ruszyły prace nad nowym teledyskiem. O tym, jak prezentuje się Doda na planie klipu "Niebezpiecznych kobiet" możecie przekonać się sami w naszym wideo z planu (poniżej artykułu). Przy okazji dowiedzieliśmy się, że piosenka będzie utrzymana w rockowym klimacie.

- Jest to mocna muzyka, muzyka rockowa - taka jaką chciałam. Bardzo emocjonalna. Moje teksty, współtworzyłam też z Tomkiem muzykę, jestem producentką tej płyty - zdradziła nam Doda.

Co więcej, piosenkarka zapowiedziała, że nowa płyta zespołu Virgin ukaże się w październiku 2016 roku. Planem teledysku "Niebezpieczne kobiety" jest... pole. Piosenkarka wyjaśniła nam, że nie jest to przypadek, gdyż pole koresponduje ze scenami z nowego filmu Patryka Vegi.

ZOBACZ: DODA wróciła do VIRGIN i zdobyła Hamburg!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: