ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda wspomina dawne czasy z Majdanem. Rozenek będzie wściekła?

Doda wspomina dawne czasy z Majdanem. Rozenek będzie wściekła?

26.10.2016, godz. 10:51
Majdan i Doda
Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu foto: AKPA

Doda umieściła na Facebooku wspólne zdjęcie z Radosławem Majdanem. Ta fotografia rozwścieczy Małgorzatę Rozenek?

Były mąż Dody w tym roku wziął ślub z Małgorzatą Rozenek. Dorota Rabczewska nadal pozostaje singielką, która ostatnio przyznała, że czuje się roczarowana mężczyznami. Zamiast angażować się w kolejny związek, Doda postanowiła skupić się na karierze muzycznej. W tym roku wróciła do zespołu Virgin, z którym nagrała nowy materiał. Singiel "Niebezpieczna kobieta" znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Rabczewska ruszyła w trasę koncertową z Virgin. Powrót do zespołu postanowiła uczcić starą koszulką, którą nosiła jeszcze w czasach małżeństwa z Radosławem Majdanem. Na Facebooku Doda umieściła zdjęcie z byłym mężem. Na fotografii piosenkarka czule przytula się do ukochanego. Pod zdjęciem znalazł się następujący podpis:

- Ta koszulka VIRGIN ma 15 lat. Pierwsza i ostatnia kolekcja zespołu do pierwszej płyty! 10 listopada wychodzi kolejna wraz z nowymi projektami na t-shirty. Wpadajcie też na koncert do Hard Rock Cafe - tam podpiszemy i płyty i koszulki, które będziecie mogli dostać na miejscu. Widzimy się 10.11 pod sceną

Czy Doda z premedytacją umieściła zdjęcie z Majdanem? Tego nie wiadomo. Jakkolwiek Małgorzata Rozenek może być spokojna, w końcu Majdan w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że Gosia nigdy nie usłyszy od niego "to koniec".

ZOBACZ: Doda pracuje nad nową płytą. Byli partnerzy powinni się bać!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: