ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda wygrała z Szulim? Rabczewska uniewinniona w sądzie

Doda wygrała z Szulim? Rabczewska uniewinniona w sądzie

17.10.2016, godz. 17:10
Doda Agnieszka Szulim
foto: Fotomontaż AKPA

Wraca sprawa rzekomego pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę w Chorzowie na gali "Niegrzeczni". Sąd uchylił wyrok I instancji z marca tego roku, który skazywał Rabczewską na pół roku ograniczenia wolności i prace społeczne.

Jest wyrok w sprawie rzekomego pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę w lutym 2014 w Chorzowie podczas gali "Niegrzeczni 2014". Warszawski sąd apelacyjny po ponad dwóch latach zdecydował o umorzeniu sprawy o naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Woźniak-Starak (niegdyś Szulim) - podaje "Twoje Imperium". To oznacza, że sąd uchylił wyrok sądu I instancji, który zapadł w marcu 2016 roku. Wówczas Doda została skazana za groźby i pobicie na pół roku ograniczenia wolności oraz prace społeczne. Dodzie udowodniono jedynie spryskanie Agnieszki Woźniak-Starak wodą z plastikowego pistolecika.

- A za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi - komentuje rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautman. Tymczasem adwokat Woźniak-Szulim

- Ja i moja klientka jesteśmy bardzo zaskoczeni tym wyrokiem - narzeka w Twoim Imperium mec. Michał Biedka. - Uważamy, że pani Rabczewska powinna ponieść karę za swój czyn.

ZOBACZ: Doda skrytykowała suknię ślubną Szulim: Inną bym sobie zamówiła, jak już bym miała do wykorzystania majątek męża

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: