ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda wygryzła wielkie aktorki [ZDJĘCIA]

Doda wygryzła wielkie aktorki [ZDJĘCIA]

31.08.2016, godz. 07:00
DODA, DOROTA RABCZEWSKA
DODA, DOROTA RABCZEWSKA foto:

To dopiero będzie rola i wyzwanie jej życia. Jak dowiedział się "Super Express", Doda (32 l.) dostała główną rolę w kolejnej, trzeciej części "Pitbulla" w reżyserii Patryka Vegi (39 l.). Wokalistka wygryzła m.in. Małgorzatę Kożuchowską (45 l.) i Małgosię Sochę (36 l.), które marzyły o tej roli. Na razie szczegóły przedsięwzięcia trzymane są w ścisłej tajemnicy.

Tego nikt się nie spodziewał. Doda jako aktorka do tej pory grywała jedynie epizody. Teraz stoi przed nią nie lada wyzwanie. Vega pracuje nad nową częścią trylogii "Pitbulla". Choć do kin wchodzić będzie dopiero część druga - "Niebezpieczne kobiety", reżyser już zbiera ekipę do kolejnej części tego hitu.

- Patryk Vega ma talent i odwagę odkrywania aktorów na nowo. Byłabym zachwycona, mogąc zagrać w jego filmie - mówiła Małgorzata Kożuchowska (45 l.). Ona tak jak i Małgorzata Socha (36 l.) od dawna starają się u niego zagrać. Lecz i tym razem musiały obejść się smakiem.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, scenariusz filmu dopiero powstaje, ale umowy z aktorami są już podpisane. Ani Vega, ani Doda nie chcą na ten temat rozmawiać. Piosenkarka uchyla jednak rąbka tajemnicy.

- Przez te ostatnie pół roku nagrałam płytę, zrobiłam supersesję zdjęciową, wyprodukowałam ją. Zrobiłam fantastyczną premierę w teatrze, a niedługo czeka mnie kolejna premiera w filmie - powiedziała "Super Expressowi" Doda.

Zobacz też: Rolnik szuka żony 3: Marta Manowska założy portal randkowy? Mamy komentarz prowadzącej!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
tagi: DODA pitbull
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: