ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda zagra w serialu? "To możliwe"

Doda zagra w serialu? "To możliwe"

09.11.2016, godz. 11:53
Źródło: Paulina Koziejowska

Kariera aktorska Dody się rozkręca! Nie dość, że gra w serialu, dostała angaż do nowego filmu Patryka Vegi, to teraz ma szanse na wystąpieniu w jednym z popularnych seriali telewizyjnych!

Doda jako aktorka serialu? Paulina Koziejowska z naszej telewizji zapytała królową polskich seriali - Ilonę Łepkowską, co sądzi o zaangażowaniu Rabczewskiej do jednego z polskich seriali telewizyjnych. W końcu oprócz talentu wokalnego, Doda może pochwalić się sukcesami na płaszczyźnie aktorskiej. Wystąpiła w teatrze Tomasza Karolaka w przedstawieniu "Słownik ptaszków polskich". Natomiast Patryk Vega złożył jej propozycję zagrania w kolejnej części "Pitbulla".

Co o talencie aktorskim Dody sądzi Łepkowska? - Jest bardzo charakterystyczną postacią. Miałam przyjemność siedzieć koło niej w czasie gali (Mister Polski 2016 przyp. red.) i ona nie może zgarać każdej osoby - dzieli się swoimi spostrzeżeniami Łepkowska. - Ja myślę, że ona jest gwiazdą, zachowuje się jak gwiazda, więc pewnie mogłaby grać gwiazdę. To myślę, że byłoby możliwe - powiedziała scenarzystka.

W którym serialu widzielibyście Dodę?

Zobacz: Doda o byłym partnerze: Był słaby w łóżku pił i ćpał

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: