ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Doda została Pokemonem

Doda została Pokemonem

08.08.2016, godz. 08:00
Doda
foto: Instagram

"Nienawidzę tego shitu!" skomentowała Doda fenomen łapania Pokemonów, który zawładnął całym światem. Artystka na próbie przed koncertem w Międzyzdrojach pojawiła się w żółtej sukience i ogromnej masce Pikachu. Myślicie, że komuś udało się ją złapać?

Fani gier oszaleli na punkcie łapania Pokemonów, a wszystko za sprawą aplikacji Pokemon Go. Aby zdobyć te najrzadsze, gracze prześcigają się i udają się w najróżniejsze miejsca. Użytkownicy łapią wirtualne stwory w miastach, lasach, nad morzem, a także na koncertach. Niektórzy z nich są gotowi na naprawdę duże poświęcenie, by zdobyć pożądany okaz. Niestety nie obyło się również bez tragedii. Dwóch graczy straciło życie grając na swoich telefonach.

Ten fenomen skomentowała także Doda. Na swoim Instagramie umieściła zdjęcie z przygotowań do koncertu w Międzyzdrojach. Piosenkarka wystąpiła w żółtej sukience i ogromnej masce Pikachu.

Plotki chodzą ze złapiecie dziś w amfiteatrze w Międzyzdrojach bardzo rzadkiego pokemona - napisała Doda, a następnie dodała: Catch me if u can bitcheeeees! Odrazu uprzedzam-nienawidze tego shitu! Dodachu (zachowujemy oryginalną pisownię).

Catch me if u can bitcheeeees odrazu uprzedzam-nienawidze tego shitu Dodachu

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 6 Sie, 2016 o 11:15 PDT

Zobacz: Ewelina Lisowska zabrała głos w sprawie Pokemon GO!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: