ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dokarm Wolego i Tysia za 3 złote!

Dokarm Wolego i Tysia za 3 złote!

08.08.2016, godz. 10:24

Już niedługo nowa edycja Top Model. W roli surowych jurorów wysapią oczywiście Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Joanna Krupa postanowiła odwiedzić Wolego i Tysia przed startem nowej edycji show. Okazało się jednak, że nie do końca chodzi o projektanta mody i fotografa!

We wczorajszym wydaniu Dzień Dobry TVN, Joanna Krupa odwiedziła jedno ze schronisk, by spotkać się tam z Wolim i Tysiem. Kiedy dotarła na miejsce okazało się, że Woli i Tysio to... świnki, które szukają domu! Tak na prawdę prosiaczek nazwany na cześć Marcina Tyszki, to dziewczynka, więc jej imię brzmi Tysia. Obie świnki rezydują w schronisku dla zwierząt w Korabiewicach, pośród psów i innych zwierząt z gospodarstw domowych.

Jeśli chcecie wspomóc urocze prosiaki o różowych ryjkach, ale nie możecie ich przygarnąć, jest inny sposób! Zawsze można dokarmić świnie. Aby to zrobić, trzeba wysłać SMS-a, którego koszt wynosi 3 złote. Szczegóły na oficjalnej stronie schroniska - kliknij TUTAJ! Jeśli chcesz przejść bezpośrednio na stronę każdej ze świnek oto linki: WOLI i TYSIO.

Pomożecie głodującym prosiaczkom? A może znajdziecie zwierzątko, które adoptujecie?

Zobacz: Top Model 6. Piróg wystąpi w sukni!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: