ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dominika Figurska: "Kiedy nie jestem w ciąży, myślę sobie - tracę czas"

Dominika Figurska: "Kiedy nie jestem w ciąży, myślę sobie - tracę czas"

29.07.2016, godz. 19:00
Dominika Figurska
foto: EAST NEWS

Dominika Figurska słynie z tego, że jest matką 5-tki dzieci. Aktorka świadomie zdecydowała się na tak dużą rodzinę. Co mówi na temat macierzyństwa?

Dominika Figurska to jedna z polskich aktorek, która otwarcie mówi o swojej religijności. Jako praktykująca katoliczka, od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Nic dziwnego, że została ambasadorką Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Wielodzietna rodzina to nie częste zjawisko w show biznesie. Figurska powiła do tej pory 5 pociech. Co artystka mówi o macierzyństwie?

- Macierzyństwo to wielki dar. Odkryłam, że go w sobie mam. Dar dawania życia, rodzenia dziecka. Kiedy nie jestem w ciąży, myślę sobie: tracę czas. Coś mi przelatuje przez palce - mówi w rozmowie z portalem pomponik.pl. Co Figurską cieszy najbardziej w posiadaniu dużej rodziny? - Kiedy dzieci okazują nam miłość. Nasze starsze pociechy właśnie zaczynają doceniać to, co dla nich robimy. Potrafią podziękować. Ostatnio synek powiedział: Może nie mam swojego pokoju, ale mam super rodziców. Wozimy go trzy razy w tygodniu z Konstancina na Tarchomin na piłkę. Każde nasze dziecko może rozwijać swoje zainteresowania. Wymaga to od nas dużego nakładu czasu. I pieniędzy - tłumaczy aktorka.

Pewnie cieszy się z rządowego programu 500 plus! Gratulujemy dzieci i wspaniałej rodziny.

Zobacz: 60-letnia matka, Barbara Sienkiewicz otrzymała zapomogę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: