ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dominika Figurska uniknęła rozwodu dzięki siostrze Faustynie

Dominika Figurska uniknęła rozwodu dzięki siostrze Faustynie

29.07.2016, godz. 19:00
Dominika Figurska z mężem
foto: © AKPA

Dominika Figurska kilka lat temu przeżywała poważny kryzys małżeński. W związku z Michałem Chorosińskim pojawił się ktoś trzeci. Aktorka wyznała, że przed rozpadem rodziny uratował ją "Dzienniczek" siostry Faustyny

Dominika Figurska oraz Michał Chorosiński stawiani są za przykład katolickiej rodziny. Para doczekała się aż pięciorga dzieci. Jednak i w ich związku nie zabrakło chwil słabości. Kilka lat temu głośno było o romansie aktorki. Bez winy nie był również Chrosiński. On również pozwolił sobie na skok w bok. Ostatecznie para wróciła do siebie. W rozmowie z tygodnikiem "Życie na Gorąco" Dominika zdradziła, że przed rozwodem uratował ją "Dziennik" siostry Faustyny.

- Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na „Dzienniczek” s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo - czytamy wyznanie aktorki.

ZOBACZ: Dominika Figurska: "Kiedy nie jestem w ciąży, myślę sobie - tracę czas"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: