ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Dominika Gwit: W tańcu czuję się sexy [GALERIA]

Dominika Gwit: W tańcu czuję się sexy [GALERIA]

10.03.2017, godz. 02:00
W tańcu czuję się sexy
foto:

Jest najbardziej pozytywną uczestniczką nowej edycji "Tańca z gwiazdami" i kompletnie nie przejmuje się tym, co pomyślą o niej inni. Taniec daje jej wielką radochę, a na parkiecie czuje się naprawdę seksownie! "Super Express" towarzyszył Dominice Gwit (29 l.) w treningach przed dzisiejszym odcinkiem show.

Widzowie poznali Dominikę dzięki rolom w filmie "Galerianki" i serialach "Przepis na życie" oraz "Singielka". Później na oczach wszystkich przeszła wielką metamorfozę, schudła aż 50 kilogramów. Potem znów przytyła. Dopiero dziś naprawdę dobrze czuje się w swoim ciele i chce to pokazać na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

- Jasne, że w tańcu czuję się seksownie! Tańcząc jestem uśmiechnięta, radosna. Cieszę się, że trafiłam na Żorę, jest wspaniały - mówi nam Dominika.

Tancerz też jest zadowolony, że trafił właśnie na nią.

- Świetnie nam się współpracuje, lubimy się! Dominika ma naturalny, fajny dryg do tańca i jest wulkanem pozytywnej energii - mówi nam Żora Koroliow (30 l.) partnerujący gwieździe.

Pytania o wagę i o to, ile dzięki treningom już schudła, nie denerwują Dominiki. Przyjmując zaproszenie do programu, była na nie przygotowana. Krągłości aktorki nie przeszkadzają też jej partnerowi ani jurorom.

- Michał Malitowski bardzo fajnie powiedział o Dominice: "Więcej ciała, więcej tańca" - cieszy się Żora.

ZOBACZ: Beata Pawlikowska napisała książkę o depresji. Fala hejtu ze strony chorych

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: