ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Donald Trump w "Kevin sam w Nowym Jorku" i nie tylko! Filmy, w których wystąpił Trump [WIDEO]

Donald Trump w "Kevin sam w Nowym Jorku" i nie tylko! Filmy, w których wystąpił Trump [WIDEO]

09.11.2016, godz. 11:18
Donald Trump Kevin sam w domu
foto: PrintScreen YouTube

Donald Trump został prezydentem. Jednak niewiele osób wie, że w przeszłości nowy prezydent USA często pojawiał się w filmach. Jak wygląda aktorska przeszłość Donalda Trumpa? Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych wystąpił m.in. w kultowym filmie "Kevin sam w Nowyj Jorku". Mamy scenę z jego udziałem.

Donald Trump, nowy prezydent USA, znany jest ze swego bogactwa, słabości do pięknych kobiet oraz z ocierającej o kontrowersyjność bezpośredności. Niewiele osób wie, że Trump ma na swoim koncie wiele epizodów aktorskich. Miliarder zagrał m.in. w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku". Nie była to wielka rola. Obecny prezydent USA wcielił się w postać mężczyzny, którego Kevin McCallister pyta o drogę w hotelu Plazu. Trump tłumaczy chłopcu jak dojść do lobby. Cała scena trwa zaledwie kilka sekund.

W jakich innych filmach wystąpił Donald Trump - obecny prezydent Stanów Zjednoczonych? Miliarder ma na swoim koncie epizody w "Pomocy domowej", "Bajer z Bel-Air", "Klan urwisów", "A teraz Susan", "Seks w wielkim mieście", "Spin City". Fragmenty scen z udziałem Donalda Trumpa do obejrzenia poniżej:

ZOBACZ: Melania Trump - najseksowniejsze zdjęcia nowej pierwszej damy [GALERIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: