ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Dr. Gojdź walczy z rakiem! Jest łysy!

Dr. Gojdź walczy z rakiem! Jest łysy!

07.10.2016, godz. 11:29
Źródło: Paulina Koziejowska

Doktor Gojdź jest łysy i walczy z rakiem! Spokojnie, chirurg plastyczny gwiazd nie zachorował na nowotwór. Włączył się w piękną akcję Diagnostyka Jajnika, która skłania kobiety do walki z rakiem jajnika. Zobacz rozmowę z Krzysztofem Gojdziem!

Doktor Krzysztof Gojdź zdobył się na niezwykły gest. Postanowił ogolić sobie głowę na łyso. Wszystko w imię walki z rakiem jajnika. Chirurg plastyczny gwiazd wziął udział w kampanii Diagnostyka Jajnika. Paulina Koziejowska z tv.se.pl postanowiła porozmawiać z lekarzem celebrytą na temat akcji, w której uczestniczy. Co powiedział Gojdź?

- Nie zdajemy sobie sprawy ile kobiet dziennie umiera z powodu raka jajnika: 6. Więcej niż z powodu raka piersi, czy z powodu raka szyjki macicy - przytoczył mało znany fakt, chirurg plastyczny giwazd. - Powinniśmy minimum raz do roku zbadać jajniki - zachęca Gojdź. - Apeluję do wszystkich kobiet. Badajcie się. Rak jajnika wykryty wcześnie jest absolutnie wyleczalny. Rak jajnika wykryty za późno, kończy się zazwyczaj śmiercią - powiedział lekarz.

Gratulujemy postawy i przyłączamy się do apelu doktora Gojdzia!

Zobacz: Ola Ciupa i Krzysztof Gojdź są parą? Mamy komentarz modelki i chirurga

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: