ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dramat Anny Powierzy. Wciąż nie może otrząsnąć się po śmierci ukochanego

Dramat Anny Powierzy. Wciąż nie może otrząsnąć się po śmierci ukochanego

03.08.2016, godz. 09:05
Anna Powieza
foto: © AKPA

Anna Powierza wiele w życiu przeszła. Miała narzeczonego, planowała z nim wspólną przyszłość, jednak mężczyzna zginął w wypadku. Aktorka znana z roli Czesi w "Klanie" niewiele mówi o tragedii sprzed lat.

Anna Powierza definitywnie rozstała się z ojcem 2-letniej Helenki, biznesmenem z branży meblarskiej. Aktorka dużo ćwiczy, trenuje jazdę konną - ostro wzięła się za siebie. Zmaga się z insulinoodpornością i chorobą tarczycy, co uniemożliwiło jej szybkie zrzucenie kilogramów po porodzie. Jednak bardzo się stara i dba o siebie. Przyznaje także, że nie szuka miłości na siłę. Jej znajomi twierdzą jednak, że na życiu prywatnym pięknej aktorki cieniem kładzie się tragedia sprzed lat.

- Ania zakochała się po same uszy. To był chłopak spoza branży, niezwiązany z show-biznesem. Ona była gotowa dla niego zrezygnować z pracy w filmie. Zawsze zresztą chciała mieć pewniejszy fach w ręku. Zafascynowała ją logopedia i chciała pracować z dziećmi. Mieli wiele wspólnych planów, szykowali się do ślubu... Niestety, on zginął w wypadku. Ani zawalił się wtedy świat. Do dziś wszystkich mężczyzn, nawet nieświadomie, porównuje z tamtym chłopakiem. I te porównania dla kolejnych narzeczonych nie wypadają korzystnie. Nie wiem, czy kiedykolwiek ułoży sobie z kimś życie - mówi jej znajoma w rozmowie z "Rewią".

Na szczęście gwiazda ma u boku ukochaną córeczkę.

Zobacz: Anna Powierza nie wstydzi się karmić dziecka piersią

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: