ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy DRAMAT Joanny Krupy: Brakuje mi seksu!

DRAMAT Joanny Krupy: Brakuje mi seksu!

26.07.2016, godz. 05:00
Brakuje mi seksu
foto:

Joanna Krupa (37 l.) coraz częściej narzeka, że jej mąż Romain Zago (44 l.) nie spełnia zbyt często swoich obowiązków. Modelce coraz bardziej brakuje seksu, przez co zaczęła rozbierać się w internecie.

W życiu słynnej Dżołany seks zajmuje niezwykle ważne miejsce. Niestety, modelka coraz częściej narzeka, że jej mąż nie chce uprawiać z nią seksu. - Nigdy nie byliśmy tacy, że nie mogliśmy z pokoju wyjść. Strasznie się nie zmieniło. Już go zaakceptowałam takiego, jaki jest. Czasem trzeba kogoś akceptować i to, jaka jest sytuacja - wyznała Krupa w wywiadzie dla programu "Gala Studio" Natalii Hołowni.

- Moja znajoma powiedziała mi: "wolisz kogoś, kto cię kocha ponad wszystko, czy kogoś, z kim masz seks 10 razy dziennie?". Pomyślałam: "OK, dobra uwaga..." - dodała pogodzona z losem.

Seksuolog doktor Stanisław Dulko (58 l.) uważa, że taki celibat nie prowadzi do niczego dobrego. - Skoro brakuje jej seksu, a lubi go, oczywiste jest, że musi jakoś odreagować. Pobudzanie wyobraźni swoich fanów poprzez publikację roznegliżowanych, erotycznych zdjęć jest dobrym sposobem. To, że pożądają ją jej fani, rekompensuje jej brak pożądania przez męża - wyznaje seksuolog.

Sprawdź: Joanna Krupa znów kusi nagim ciałem!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: