ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dramat partnera tanecznego Kaczorowskiej. Jej kilogramy zniszczyły mu karierę!

Dramat partnera tanecznego Kaczorowskiej. Jej kilogramy zniszczyły mu karierę!

17.11.2016, godz. 02:00
AGNIESZKA KACZOROWSKA
AGNIESZKA KACZOROWSKA foto:

Tego jeszcze nie było! Cały kraj żyje konfliktem tancerza Kamila Kuroczko (24 l.) i aktorki Agnieszki Kaczorowskiej (24 l.). Oboje odeszli z "Tańca z gwiazdami", aby zrealizować się na światowych parkietach. Jednak z planów nic nie wyszło. Kuroczko publicznie obwinia o to serialową Bożenkę z "Klanu", wytykając jej. wagę. Ta natomiast ripostuje: - Jak ma jakieś zarzuty, to niech powie mi to prosto w twarz, a nie na portalach plotkarskich.

"Na treningi z Agnieszką poświęciłem ponad cztery miesiące, przypłacając to bolesną kontuzją pleców. Jednak to nie kontuzja sprawiła, że nasze plany wzięły łeb, a opieszałość mojej partnerki, która na niecałe 6 tygodni przed turniejem przestała po prostu pojawiać się na treningach, wymyślając coraz to bardziej wydumane powody (...) Agnieszka poinformowała mnie, że >musi pokochać samą siebie i odnaleźć nowe ja, ponieważ czuje zmianę<. Podszedłem do tego ze zrozumieniem, podobnie zresztą jak wcześniej, gdy cierpliwie czekaliśmy, aż Agnieszka wróci do swojej optymalnej wagi" - napisał w swoim oświadczeniu tancerz.

Agnieszka właśnie postanowiła odpowiedzieć byłemu partnerowi. "Mogłabym w nieskończoność opowiadać, jak Kamil zawinił w tej sprawie... Ale nie o to chodzi. Życie jest zbyt krótkie, aby walczyć, złościć się i wyrządzać krzywdę. Nigdy nie chcę nikogo oczerniać, nawet jeśli on krzywdzi mnie. Wierzę, że jeśli Kamil Kuroczko ma pod moim adresem jeszcze jakieś zarzuty, to wypowie je prosto w twarz, a nie na portalach plotkarskich. Jedyne, co dotychczas powiedziałam w tej sprawie, to to, że z powodu innych projektów nie jestem w stanie kontynuować pracy nad powrotem na parkiet sportowy i że Kamil może czuć się zawiedziony, ponieważ włożyliśmy w to dużo pracy. Taka prawda. Nic więcej. Dziś dodaję, że życzę Kamilowi powodzenia, że cieszę się i będę cieszyć z każdego jego sukcesu" - napisała w internecie.

ZOBACZ: Kaczorowska wraca, by ratować Taniec z gwiazdami

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: