ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Drugi Roast Wojewódzkiego. Obrażą go Biedroń, Szpak, Figurski i Tadla!

Drugi Roast Wojewódzkiego. Obrażą go Biedroń, Szpak, Figurski i Tadla!

23.08.2016, godz. 08:50
Roast Wojewódzkiego
foto: Fotomontaż SE.pl

Program Kuby Wojewódzkiego już niedługo pojawi się z powrotem na antenie TVN. Poprzedni sezon rozpoczął się Roastem, czyli obrażaniem w kontrolowanych warunkach. Niektóre żarty nie przypadły widzom do gustu? Jak będzie tym razem?

Podczas wiosennej ramówki stacja TVN zaryzykowała i wyemitowała pierwszy roast w polskiej telewizji. Gwoździem programu był Kuba Wojewódzki, którego miażdżyli słownie między innymi Abelard Giza, Piotr Kędzierski, czy Anna Dereszowska. Uczestnicy obrażali się nawzajem, jednak na tym polega idea roastów. Wygląda na to, że mimo głosów krytyki na antenie TVN pojawi się kolejny roast.

Zobacz: Roast Wojewódzkiego. Oto najbardziej CHAMSKIE żarty! +18

Jak donosi portal jastrzabpost.pl, kolejny kontrowersyjny program zobaczymy już we wrześniu. Znów zobaczymy grono znanych osób, które będą bez pardonu rzucać ostrymi tekstami. Są już informacje kto wystąpi w show. Oprócz gwoździa programu, czyli Kuby Wojewódzkiego pojawią się Robert Biedroń, Beata Tadla, Michał Szpak oraz Michał Figurski. Obecność dawnego przyjaciela Wojewódzkiego jest zaskakująca.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Figurski o programie "Roast Kuby Wojewódzkiego" i chamskich żartach z jego choroby

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: