ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Drugie wesele Majdanów

Drugie wesele Majdanów

17.10.2016, godz. 05:00
DRUGIE WESELE MAJDANÓW_1PUBL
DRUGIE WESELE MAJDANÓW foto:

To się nazywa radość z małżeństwa. Najpierw w wąskim rodzinnym gronie, a teraz na luzie i ze znajomymi - tak Małgorzata (38 l.) i Radosław (44 l.) Majdanowie kończą celebrowanie swojego ślubu. Ponad miesiąc temu powiedzieli sobie "tak" w podwarszawskim Konstancinie.

O tej imprezie chodziły plotki od miesiąca. 10 września na ślub i wesele państwo młodzi nie mogli zaprosić wszystkich, których by chcieli. Mimo że są znanymi celebrytami, zaprosili głównie rodzinę i najbliższych przyjaciół. Jednak żeby nie urazić wielu znajomych, obiecali swoiste poprawiny. Zaprosili śmietankę polskiego show-biznesu i sportu do warszawskiego Marriotta. W sumie ok. 20 osób. Całkowity koszt imprezy to 5 tys. zł, ale jako że w przyjęciu pomagała im jedna z firm zajmujących się produkcjami telewizyjnymi, większością kosztów nie musieli się martwić. Z oszczędności zostało jeszcze na nocleg świeżo upieczonych małżonków.

Wśród przybyłych gości nie mogło zabraknąć Hanny Lis (46 l.), z którą Gosia zaprzyjaźniła się w programie "Azja Express", jak również kolegi z branży Rinke Rooyensa (47 l.), który przybył w towarzystwie nowej partnerki Katarzyny Wołejnio (43 l.). Pojawili się także przyjaciele Radka, piłkarz Błażej Telichowski (32 l.) z żoną, jak również Piotr Świerczewski (44 l.). Goście przychodzili z bukietami oraz prezentami, którymi zajmowała się obsługa hotelowa.

Zobacz także: Rozenek i Majdan zrobili poprawiny! Kto się pojawił?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: