ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dwayne Johnson ostro o ekipie "Szybkich i wściekłych". Interweniował Vin Diesel!

Dwayne Johnson ostro o ekipie "Szybkich i wściekłych". Interweniował Vin Diesel!

11.08.2016, godz. 08:08
Dwayne The Rock Johnson
foto: EAST NEWS

Dwayne Johnson wywołał niemałe zamieszanie, gdy zaatakował ekipę pracującą na planie "Szybkich i wściekłych". Atmosfera pracy stała się tak napięta, że Vin Diesel spotkał się z kolegą na poważnej rozmowie, w celu załagodzenia sytuacji.

- Jeśli oglądając ten film w kwietniu przyszłego roku zobaczycie, że w niektórych scenach nie gram, tylko gotuje się we mnie krew - to będziecie mieć rację. Nie ma żadnej innej produkcji, która by tak podnosiła mi ciśnienie, jak ta. Niesamowicie trudna we współpracy załoga - napisał na Facebooku Dwayne The Rock Johnson. I choć nie padają żadne nazwiska, serwis TMZ podaje, że głównie chodzi o Vin Diesla, z którym Dwayne ma nie najlepsze stosunki.

Dlaczego dochodzi do konfliktów między dwoma aktorami? Jednym z powodów jest podobno fakt, że Vin Diesel jest również współproducentem filmu Szybcy i Wściekli 8 i zdarza mu się podejmować decyzje, które nie podobają się Johnsonowi. Atmosfera pracy stała się tak napięta, że problemem było już kręcenie kolejnych scen! Serwis TMZ donosi, że Vin Diesel i Dwayne Johnson spotkali się ostatecznie - podczas dnia zdjęciowego w Atlancie, by pogadać w cztery oczy i spróbować rozwiązać tę toksyczną sytuację.

Niestety nie wiadomo, czy udało im się dojść do porozumienia.

Zobacz: Były mąż Kozidrak nie próżnujepo rozwodzie!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: